کرم مناسب پوست های دارای لک

حجم: 50ml
قیمت: 135.0000 تومان


عصاره گیاه رازک
دارای خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد باکتریایی
جلوگیری از ایجاد لک

کوجیک دی پالمیتات
برطرف کننده لک های پوست
جلوگیری از تولید بیش از حد ملانین

عصاره شیرین بیان
درمان کننده لک های پوستی
دارای خاصیت روشن کنندگی

گلایکولیک اسید
لایه بردار ملایم
مانعی در تولید بیش از حد ملانین

آلفا آربوتین
روشن کننده پوست
دارای خاصیت ضد لک

کرم مناسب پوست های دارای لک


مقدار مشخصی از ملانین یا همان رنگدانه که باعث ایجاد رنگ طبیعی پوست است به صورت منظم توسط پوست تولید می‌شود. میزان ملانین پوست هر فرد در حالت طبیعی توسط ژن و وراثت تعیین می‌شود اما عواملی همچون افزایش سن، تغییرات هورمونی، آفتاب سوختگی، جای جوش و آکنه، برخی بیماری‌ها و مصرف بعضی از داروها باعث افزایش یافتن غیرطبیعی تولید ملانین در بخش‌هایی از پوست می‌شود و این موارد ممکن است در هر سنی برای فرد اتفاق بیوفتد. در نتیجه این عمل، این رنگدانه‌ها در یک ناحیه از پوست جمع شده و آن بخش پوست نسبت به نواحی دیگر تیره‌تر دیده می‌شود که به آن لک یا ملاسما گفته می‌شود. در محصول ضد لک لروونی از اکتیوهای ضد لک آلفا آربوتین، گلایکولیک اسید و کوجیک دی پالمیتات بهره برده‌ایم که از تولید بیش از حد ملانین در اثر عوامل ذکر شده جلوگیری به عمل می‌آورد و با لایه برداری ملایم پوست باعث روشن شدن آن می‌شود.

فرمولاسیون غنی کرم ضد لک لروونی به دلیل وجود عصاره‌های گیاه رازک و شیرین بیان باعث نفوذ به عمیق‌ترین لایه‌های پوست و بهبود روند تولید رنگ دانه‌های پوستی می‌شود و در نتیجه باعث متعادل سازی فعالیت‌های سلولی و رفع لک‌های پوستی می‌گردد.

با هدف ارج نهادن به جایگاه والای مشتریان و هموطنان عزیز و با استفاده از مواد اولیه با استاندارد بالا و فرمولاسیون به روز، امید است بتوانیم نقش مهمی در ارتقای فرهنگ سلامت فردی جامعه و ارائه بهترین ها داشته باشیم.

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟