سرم تقویت کننده ابرو


حجم: 10 ml


بیماتوپروست
درمان هایپوتریکوز
تقویت، تیره‌ و ضخیم‌تر شدن ابروها

عصاره شبدر قرمز
افزایش رشد ابرو
بهبود استحکام مو

عصاره دم اسب
محرک رشد مو
ضد ریزش

دکسپانتنول
حاوی ویتامین B5
ضد التهاب

حاوی عصاره گوار
جلوگیری از ایجاد الکتریسیته ساکن
شانه پذیری و حالت پذیری بهتر موها
 

شامپو حاوی کراتین لروونی

عوامل مختلفی وجود دارد که می‌تواند به صورت مستقیم و غیر مستقیم باعث ریزش و کم پشت شدن ابروها شود که بی تردید بر روی زیبایی چهره تاثیر گذار خواهد بود. سرم تقویت کننده ابروی لروونی با بکار گرفتن فرمولاسیونی بروز و مواد اولیه‌ی تخصصی می‌تواند به شما کمک چشم گیری در جهت رفع یا پیشگیری از این مسئله نماید. بیماتوپروست از جمله ترکیبات موثر در سرم ابرو لروونی است که منجر به درمان کم پشتی ابرو‌ها و افزایش ضخامت آن‌ها می‌شود. عصاره شبدر قرمز و دم اسب استفاده شده در این محصول محرک رشد ابرو و تقویت آن می‌باشند. سرم تقویت کننده ابرو لروونی حاوی عصاره رزماری و گزنه است که مغذی مو هستند و با بهبود گردش خون باعث افزایش استحکام ابرو در برابر ریزش می‌شوند. از سوی دیگر عصاره بابونه در این محصول علاوه بر حفظ نرمی و درخشش ابرو، از ایجاد شوره جلوگیری می‌کند. همچنین روغن کرچک و دکسپانتنول موجود در سرم ابرو لروونی با خاصیت آنتی کسیدان و ضد التهاب خود باعث حفظ سلامت مو در برابر قارچ و عوامل میکروبی خواهد شد.

روغن آرگان موجود در شامپو کراتین لروونی علاوه بر اینکه با ایجاد یک لایه محافظ روی غلاف بیرونی تارهای مو، از اینگونه آسیب‌ها جلوگیری می کند، باعث درخشندگی آن شده و به رنگ موی شما جلوه‌ی بیشتری میبخشد.کراتین هیدرولیز شده و پروتئین ابریشم بکار رفته در این محصول خاصیت ارتجاعی مو را بهبود می بخشد و با تکیه بر خاصیت آنتی فریز خود، رطوبت مو را حفظ کرده و به درمان موخوره کمک می کند.

با هدف ارج نهادن به جایگاه والای مشتریان و هموطنان عزیز و با استفاده از مواد اولیه با استاندارد بالا و فرمولاسیون به روز، امید است بتوانیم نقش مهمی در ارتقای فرهنگ سلامت فردی جامعه و ارائه بهترین ها داشته باشیم.

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟